خدمات هوش مصنوعی

 تعرفه خدمات هوش مصنوعی

لطفا توجه نمایید که برای سفارش پروژه های هوش مصنوعی نخست باید پروژه شما توسط کارشناسان ایلیتا تحلیل شود و بعد از آنالیز قیمت سفارش تان به شما اعلام می گردد.برای مشاوره با شماره 09057409004 تماس حاصل فرمایید

قیمت خدمات هوش مصنوعی

خدماتهوش مصنوعی شرکت ایلیتا

شرکت فناوران گستر ایلیتا مفتخر است با متخصصانی مجرب و حرفه ای در حوزه هوش مصنوعی نه تنها از اولین ها بلکه از بهترین ها در کشور عزیزمان ایران باشد.

هوش مصنوعی به زبان ساده هوش ماشین هاست و یکی از موضوعات جذاب علوم کامپیوتر است.

امروزه هوش مصنوعی در زمینه های مهمی مانند پزشکی ، داده کاوی ، وسایل نقلیه خودگردان ، موتور های جست جو و طیف های گسترده ای از تکنولوژی و صنعت به کار گرفته می شود و در آینده ای نه چندان دور تمام دنیای ما را در بر می گیرد.

این تیم تمام خواسته های شما را در این زمینه ارزیابی می کند ورویای شما را به واقعیت تبدیل می کند.

تاثیر هوش مصنوعی در وب سایت شما !

شما حتی می توانید برای وب سایت خود نیز از خدمات هوش مصنوعی شرکت فناوران گستر ایلیتا استفاده کنید تا خدماتی حرفه ای برای بازدید کنندگان وب سایت تان ارائه دهید.

بیشتر بخوانید :

تعرفه و قیمت طراحی سایت 0 تا 100

فرم سفارش پروژه هوش مصنوعی

مشاوره خدمات هوش مصنوعی  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  یادگیری ماشین

  هدف یادگیری ماشین درک ساختار داده‌ها و انطباق آن‌ها در مدل‌هایی است که توسط افراد قابل درک و استفاده باشد یادگیری ماشین (Machine Learning) به ماشین ها این امکان را می دهد تا بتوانند بدون دستورالعمل صریح و با استفاده از داده های آموزشی دریک مورد خاص یاد بگیرند که بتوانند پیش بینی یا تصمیم گیری بدون برنامه ریزی قبلی داشته باشند.

  یادگیری ماشین را می توان به چهار بخش یادگیری نظارت شده ، یادگیری نظارت نشده ، یادگیری نیمه نظارت شده و یادگیری تقویتی تقسیم کرد.

  شرکت فناوران گستر ایلیتا از یادگیری ماشین برای ایجاد راهکارهای هوش مصنوعی که قابلیت جمع آوری داده های بدون ساختار و تبدیل آن به روندهای کاربردی را دارند برای رشد کسب و کار استفاده می کند.

  هوش تجاری

  به زبان ساده هوش تجاری (Commercial Intelligence) را به  فرایند تعریف، جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و توزیع اطلاعات دقیق و مربوط به محصولات، مشتریان و رقبا اطلاق می کنند.

  مهندسان هوش مصنوعی شرکت فناوران گستر ایلیتا استراتژی هایی تدوین و پیاده سازی می کنند که امکان بهینه سازی آنالیز مشتریان، پیش بینی و تحلیل عملکرد را برای شما فراهم می آورد.

  پردازش زبان طبیعی

  پردازش زبان طبیعی (Natural language processing) یکی از مهم ترین شاخه های هوش مصنوعی است که هدف آن تعامل بین ماشین و زبان طبیعی یا انسانی است.

  شرکت فناوران گستر ایلیتا با استفاده از NLP، می‌تواند به سازمان ها کمک کند تا بازخورد و احساسات مشتریان را ارزیابی نمایند که در نهایت، موجب افزایش تعامل مشتریان و درآمد کسب و کار شما می‌شود.

  بینایی کامپیوتر

  بینایی کامپیوتر (Computer vision) یا بینایی ماشین از رشته هایی مورد توجه بخصوص در میان ایرانیان علوم کامپیوتر است که در آن پردازش و تحلیل تصویرسپس درک و آنالیز آن انجام می گیرد.

  متخصصان هوش مصنوعی شرکت فناوران گستر ایلیتا، تجربه فراوانی در توسعه راهکارهایی برای شناخت آبجکت ها و دسته بندی تصاویر با استفاده از جستجوی تصویری مبتنی بر یادگیری عمیق دارند.

  دستیار صوتی

  یکی از خدمات قابل ارائه توسط توسعه دهندگان هوش مصنوعی شرکت فناوران گستر ایلیتا ایجاد دستیارهای صوتی با استفاده از NLP و تشخیص گفتار است. دستیار صوتی به افزایش آگاهی از برند شما کمک کرده و بهره وری را از طریق جستجوی صوتی بهبود می‌بخشد.

  چت بات

  خدمات توسعه چت بات شرکت فناوران گستر ایلیتا، بسیار نزدیک به رفتارهای انسانی می‌باشد. تیم هوش مصنوعی ما، ربات هایی برای تان توسعه خواهند داد که تعاملات شخصی سازی شده را آسان تر نموده و منجر به افزایش وفاداری و بازگشت مشتری خواهند شد.

   سئو سایتطراحی سایتهوش مصنوعی