درباره شرکت فناوران گستر ایلیتا

_

نام شرکت فناوران گستر ایلیتا از کجا آمد؟

ایلیتا ترکیبی از دو واژه است . ترکیبی از عشق و فناوری ، اعتقاد و کار و بالاخره ترکیبی از ایلیا و دیتا است.

ایلیا لقب مقدس حضرت علی (ع) می باشد و ریشه عبری دارد و به معنای راستگوی بزرگ می باشد  و دیتا هم تمام آن چیزی است که شرکت ما با‌ آن سر و کار دارد. ترکیب این دو ایلیتا را تشکیل داد.

_

داستان ایلیتا

ابتدا شرکت فناوران گستر ایلیتا توسط دو جوان دانشجو رشته کامپیوتر ، در اصفهان کار خود را به منظور طراحی وب سایت آغاز کرد و در ادامه با سربلند بیرون آمدن در برابر مشکلات هم اکنون توانسته به بخش های خود بیافزاید و در ۵ شاخه فعالیت خود را گسترش دهد.

شرکت فناوران گستر ایلیتا هم اکنون توانسته با وجود متخصصان خود خدماتی با کیفیت بالا و با قیمتی مناسب به مشتریان خود ارائه دهد و مشتریان خود را راضی نگه دارد. که این مسئله باعث غرور و افتخار شرکت است زیرا هدف اصلی شرکت فناوران گستر ایلیتا راضی نگه داشتن مشتری از کار ارائه شده است.

_

ماموریت شرکت ما چیست؟

شرکت فناوران گستر ایلیتا در ابتدا با هدف طراحی سایت و انجام پروژه های سئو تشکیل شد که در ادامه با گسترش سهام شرکت بخش هوش مصنوعی خود را نیز افتتاح کرد و در حال حاضر در سه بخش طراحی سایت ، سئو و هوش مصنوعی فعالیت می کند.

شما با خیال راحت میتوانید صفر تا صد کار خود را به کارشناسان ایلیتا بسپارید و از نتیجه نهایی کار خود لذت ببرید.

توضیحاتی در مورد بخش های شرکت فناوران گستر ایلیتا :

 

طراحی و بهینه سازی : متخصصان فناوران گستر ایلیتا با طراحی مدرن و به روز صفحات سایت که در شان متقاضیان گرانقدر شرکت ایلیتا باشد ، تمام آنچه شما از وبسایت خود انتظار دارید را در اختیار شما می گذارند ، همچنین با بهینه سازی کد های سمت سرور بهترین عملکرد را در راستای سرعت ، امنیت و کارایی سایتتان به شما ارائه می دهد.

سئو و تولید محتوا استاندارد : داشتن یک سایت بدون رتبه در گوگل به سختی با نداشتن آن تفاوت دارد. ما مفتخریم که متخصصان ایلیتا در میانه راه شما را رها نکرده و به صورت حرفه ای به آنالیز سایت ها می پردازند و در نهایت با رعایت الگوریتم های گوگل و داده های اطلاعاتی بدست آمده از آنالیز ها سایت شما را به صفهات اول می رسانند.

هوش مصنوعی : شرکت فناوران گستر ایلیتا بخش هوش مصنوعی خود را با اهداف پیشبرد پروژه های مصنوعی ، توسعه و گسترش این علم در کشور عزیزمان ایران و هم چنین استفاده از این فناوری در وب سایت های خود بخصوص وب سایت های فروشگاهی تشکیل داد. که هم اکنون می توان شرکت فناوران گستر ایلیتا را از برترین ها در زمینه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین نامید.

_

مؤسسین
شرکت

فرداد گیاهچی مدیر عامل شرکت فناوران گستر ایلیتا

مهندس فرداد گیاهچی

مؤسس شرکت، مدیر

سید محمد حسینی مدیر عامل شرکت فناوران گستر ایلیتا

مهندس سید محمد حسینی

مؤسس شرکت، مدیر

ساعت کاری شناور شرکت فناوران گستر ایلیتا
ساعت کاری شرکت فناوران گستر ایلیتا
شنبه9:00 الی 16:00
یکشنبه9:00 الی 16:00
دوشنبه9:00 الی 16:00
سه شنبه9:00 الی 16:00
چهارشنبه9:00 الی 16:00
پنج شنبه9:30 الی 13:30

    سئو سایتطراحی سایتهوش مصنوعی